Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych
  • sporządzanie wewnętrznej sprawozdawczości
  • bieżące monitorowanie i kontrola rozliczeń z US
  • monitorowanie i kontrola operacji księgowych
  • monitorowanie, kontrola oraz wprowadzanie zmian w zakresie obiegu dokumentów księgowych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad określonych w polityce rachunkowości Spółki
  • opracowanie i wprowadzanie zmian w polityce rachunkowości Spółki
  • współpraca z biegłym rewidentem, bankami i instytucjami finansowymi

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • co najmniej 4- letniego doświadczenia na stanowisku głównego księgowego
  • biegłej znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości i podatków (wraz z aktualnymi zmianami)
  • doświadczenia zawodowego w spółkach produkcyjnych
  • ukończonych kursów specjalistycznych z zakresu rachunkowości i podatków, w tym kurs na głównego księgowego
  • umiejętności organizacji pracy zespołu i delegowania zadań
  • rzetelności, dokładności, terminowości w zakresie realizacji zadań
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • znajomości systemu ERP
  • elastyczności oraz wykazywania własnej inicjatywy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim
  • ubezpieczenie grupowe
  • opiekę medyczną MEDICOVER